вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 13

Марадона се “подмлади”

maradona

Последни вести

Поранешниот најдобар светски фудбалер Диего Армандо Марадона тргна по патот на познатите светски старлети во поодминати години и реши да го “освежи” лицето со пластична операција.

Како светот ја виде промената кај Марадона, можете да погледнете на следново видео..

Најчитани вести