петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Масакр: Семејство со три деца убиено во Калифорнија

Убил човек па молел да го извадат демонот од него

Убил човек па молел да го извадат демонот од него

Поврзани вести

Триесетгодишен маж е осомничен дека убил 5-члено семејство во градот Модество Калифорнија.

Станува збор за Мартин Мартинес, а полицијата апелираше до граѓаните да им достават каква било информација за него.

Масакрот, во кој се убиени и три деца, го открила социјалната служба за време на излегувањето на терен во една куќа.

Идентитетот на жртвите не се открива, а не се познати ниту околностите во кои загинале, ниту мотивите на петкратниот убиец.

Најчитани вести