петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 46

Масовен протест пред Собранието: Од судот се спасивте, од народот нема! (ФОТО)

sudot-n-640x480

Поврзани вести

Започна масовниот протест на ГДОМ пред Собранието.  На протестот излегоа огромен број на граѓани да го искажат револтот од одлуката за помилување на Зоран Заев и Зоран Верушевски.

sudot-1-640x480 protest-sobranie-640x360 sudot-2-640x480 sudot-1-1-640x480

 

Најчитани вести