вторник, 28 март 2017  |  Вести денес: 42

Масовна поддршка на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата во Крива Паланка

palanka-640x360

Последни вести

Голем број луѓе се собраа вечерва во Крива Паланка на митингот организиран од страна на коалицијата „За подобра Македонија“ предводена од ВМРО-ДПМНЕ.

palanka1

Најчитани вести