Свет

Маж ја претепал девојката, си го пресекол пенисот и скокнал од прозорец

Маж ја претепал девојката, си го пресекол пенисот и скокнал од прозорец

Маж бил хоспитализиран откако скокнал од прозорецот од неговиот стан по халуцинациите што ги добил по дејство на ЛСД, а претходно ја претепал девојка му и речиси си го пресекол пенисот, пишува „Раша Тудеј“.

Пожарникарите биле повикани во градот Лил во Франција околу 5 часот наутро во вторникот и го нашле мажот на улица.

Како што јавуваат француските медиуми, мажот претходно земал дрога ЛСД, а потоа се скарал со неговата 23-годишна девојка.

За време на расправијата, неименуваниот маж ја удрил девојката, а потоа со нож се обидел да си го отсече пенисот и си нанел повреди.

По ова се фрлил од прозорецот од нивниот стан кој се наоѓа а вториот кат и паѓал четири метри.

По ова бил пренесен во болница каде бил хоспитализиран и во моментов се наоѓа во стабилна состојба. Неговата девојка биле однесена во друга болница каде и’ биле санирани помалите повреди.