сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 10

Маж ја претепал до смрт сопругата во Шуто Оризари

МВР соопшти дека во амбуланатата била повикана екипа од итна медицинска помош, за да контстатира смрт.

полиција

Последни вести

Четириесет и тригодишната Џ.И. од Скопје починала вчера во амбулантата во Шуто Оризари откако ден претходно била физички нападната од нејзиниот сопруг.

МВР соопшти дека во амбуланатата била повикана екипа од итна медицинска помош, за да контстатира смрт. По наредба на јавен обвинител, телото на починатата е предадено за обдукција.

Најчитани вести