вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 53

Маж паднал од ѕидина на Калемегдан

Мажот паднал од теренот на Црвена Ѕвезда, од 15 метри височина.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Последни вести

Триесетпетгодишен маж почина денеска по пад од Калемегданската трвдина, пренесува српскиот Б92.

Од Итната помош за Б92 пенесуваат дека незгодата се случила нешто после 12 часот и дека лекарите на лице место констатирале смрт.

Мажот паднал од теренот на Црвена Ѕвезда од висина од 15 метри.

Најчитани вести