вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 15

Маж кој се шетал со нож уапсен во „Сити мол“

apsenje

Последни вести

Полицијата вчеравечер во трговскиот центар „Сити мол“ во Скопје уапсила човек кој се шетал со нож во рацете.

Како што јавува порталот „Засе“ полицијата прво го следела човекот, а потоа го уапсила.

Најчитани вести