недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Маж обесен на бетонски столб во Сарај

Безживотното тело на 56-годишниот Рагип Љ. кој бил обесен на бетонски столб од ограда го пронашол неговиот внук.

policija

Последни вести

Машко лице минатата ноќ било пронајдено мртво во дворот од семејната куќа во скопски Сарај.

Безживотното тело на 56-годишниот Рагип Љ. кој бил обесен на бетонски столб од ограда го пронашол неговиот внук.

Неофицијално станува збор за самоубиство, а смртта кај починатиот ја констатирале екипи на итна медицинска помош.

Полицијата извршила увид, а телото е предадено на обдукција.

Најчитани вести