среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Маж прободел соселанец во Лавце

Осомничениот е повикан во полициска станица во Тетово со цел расчистување на случајот. Полицијата во случајов најавува соодветен поднесок.

probodel

Последни вести

Триесетитри годишен маж (Т.Х. ) од село Лавце, тетовско вчера добил три лесни убоди со остар предмет во пределот на градниот кош., од с (К.Б.).
Осомничениот е повикан во полициска станица во Тетово со цел расчистување на случајот. Полицијата во случајов најавува соодветен поднесок.

Најчитани вести