сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Маж се обесил на детско игралиште во Сараево

policija

Поврзани вести

Безживотно тело на постар маж е пронајдено на детско игралиште во сараевската населба Војничко поле.

Телото било пронајдено изутринава, а идентитетот на мажот се уште не е утврден.

Според првчните информации, станува збор за самоубиство.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести