понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 4

Маж се разнел со рачна бомба во Србија

25DB9086F6F57F4C89E17B738F5FA1B0

Последни вести

Вчера околу 18:40 часот, маж се разнел со рачна бомба во Србија. Според информациите на српските медиуми, се работи за маж на возраст од 41 година со иницијали П.А.

Мотивите се самоубиството сеуште се истражуваат.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести