вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Маж се самоуби скокајќи од 5 кат

skok-samoubistvo

Последни вести

Рано утрово маж се самоуби скокајќи од петти спрат од зграда во Чачак.

Од полицијата ја потврдиле информацијата додавајќи дека тие примиле дојава за овој инцидент околу 05:15 часот наутро.

Според нивните информации станува збор за лице кое имало психички проблеми, а неофицијално како што истакнале од брзата помош станува збор за маж на околу 30 годишна возраст.

Иако веднаш била повикана брзата помош, тие само ја констатирале смртта која настанала веднаш по падот. Истрагата е во тек.

Најчитани вести