четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Маж се самоуби во Клинички центар

Policija

Последни вести

Педесет и двегодишен маж од Куманово утрово скокнал од прозорецот на болничката соба на Клиниката за пулмологија во Клиничкиот центар во Скопје и починал.

МВР извести дека заедно со јавен обвинител започнале истрага.

Најчитани вести