понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

Мажите избраа: Ова е најсексипилната жена во светот (фото)

mishelll_naslovnaa

Последни вести

Мишел Киган (28), англиската актерка и модел, прогласена е за најсексипилна жена во 2015-та година според изборот на магазинот за мажи FHM.

mishelll

-Повеќе од милион мажи гласаа за Мишел, велат од уредништвото на магазинот.

mishel_2

Мишел зад себе ги остави Кендал Џенер, Џенифер Лоренс, Кејт Аптон и Каралина Флек.

Интересно е дека годинава Ријана се најде на 23. Место, Бионсе на 19. , а Кети Пери на 25. Место.

Најчитани вести