Секс

Мажите во овој хороскопски знак се „најнадарени“

Мажите во овој хороскопски знак се „најнадарени“

Според книгата „Sextrology: The Astrology of Sex and the Sexes“, ова е односот помеѓу преставниците на хороскопските знаци и големината на половиот орган.

Овен

Мажите родени во хороскопски знак овен имаат пенис со просечна должина, иако постои можност да имаат и малку поголеми. Сепак најмногу фасцинира нивната дебелина и фактот дека се целосно рамни.

Бик

Овие момци имаат најдобар алат во Зодијакот. Иако тестисите им висат, мажите родени во овој знак имаат со што да се пофалат, а најчесто тоа и го прават.

Близнаци

Мажите родени во овој знак може да се пофалат со просечен пенис што е проектиран така што „ги привлекува жените“.

Рак

Како и остатокот на неговото тело, големината на пенисот кај мажите во овј знак се движи околу просекот, иако има пристојна дебелина.

Лав

Слична ситуација како кај Ракот: не е претерано долг, но има конкретна дебелина. Лавот може да се пофали и со големи тестиси.

Девица

На нивна радост, мажите родени во овој знак се доста надарени и може да се пофалат со натпросечна должина на пенисот и опсег што ја воодушевува секоја жена.

Вага

Неговите интимни делови се доста уредни. Иако неможе да се пофали со голем опсег на својот пенис, должината е просечна.

Скорпија

Мажот во знакот скорпија е поздрав од останатите мажи. Неговиот полов орган најчесто е дебел, со импозантна должина и прошаран со вени.

Стрелец

Иако тие не се победници во натпреварот за најдолг пенис, нивното секси тело и издржливост ќе го намалат тој недостаток.

Јарец

Мажите родени во овој знак неможат да се пофалат со голем пакет.

Водолија

Мажите родени во овој знак сосема добро ја исполнуваат долната облека, но поголемиот дел од „пакетот“ се однесува на тестисите што може да бидат доста големи.

Риби

Мажите во знакот риба се прилично надарени, а нивниот пенис е совршено граден.