вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Мечевска сакала да се самоубие?

Нејзинте роднини и нејзиното момче кои биле во болницата рекле дека неколку пати Мечевска зборувала дека ќе се самоубие, пишува Прес24

robertina_mechevska-576x416_thumb_medium500_361

Последни вести

Македонската репрезентативка Робертина Мечевска која попладнево паднала од петти спрат, и која  моментов се бори за живот на Ургентниот Центар во Скопје, најверојатно сакала да си го одземе животот, објави Пресс 24.

Нејзинте роднини и нејзиното момче кои биле во болницата рекле дека неколку  пати Мечевска зборувала дека ќе  се самоубие, пишува порталот.

Докторите во моментов вршат интревенција за да го запрат обилното внатрешно краврењето на ракометарката Робертина Мечевска.

Најчитани вести