петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

Меџитлија и денеска затворена за сообраќај

Авто мото сојузот на Македонија информира дека сообраќајот на овој граничен премин ќе биде во прекин до 22 часот.

Меџитлија и денеска затворена за сообраќај

Меџитлија и денеска затворена за сообраќај

Поврзани вести

Граничниот премин Меџитлија/Ники и денеска ќе биде затворен за сообраќај поради штрајк на грчките земјоделци.

Авто мото сојузот на Македонија информира дека сообраќајот на овој граничен премин ќе биде во прекин до 22 часот

Најчитани вести