петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Мег Рајан се појави на проекција на филм без шминка

meggg_masl

Последни вести

Мег Рајан годинава ќе го прослави 54-иот роденден. Актерката која зад себе има низа улоги во поголем број романтични комедии, сеуште плени со својата харизма, но фотографиите на кои холивудската актерка се појави без шминка покажуваат дека годините на нејзиното лице го направиле своето.

meg_2

Мег Рајан пред неколку дена присуствуваше на посебна проекција на филмот „Wild“ во Њујорк. Во оваа прилика таа се појави сосема природна и без шминка, но не се криеше од папараците туку гордо позираше.

Најчитани вести