недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

МЕПСО денеска без вода

MEPSO

Последни вести

Јавното претпријатие „Водовод и канализација“ информира дека поради дефект на водоводната мрежа денеска од 14 часот па се до санирање на дефектот без вода останала улицата Кеј 13-ти Ноември, поточно во делот кај АД МЕПСО.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести