понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Меркел се радуваше и во германската соблекувална

MERKEL SOBLEKUVALNA NA GERMANIJA

Поврзани вести

Историскиот успех со репрезентативците на Германија го прослави и германската канцеларка Ангела Меркел која гордо позираше со освоениот пехар во германската соблекувална.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести