вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 58

Мила Кунис и Ештон Качер добија ќерка

1401730772_060114k2_kunis_npg_07_mila-kunis-ashton-kutcher-zoom

Последни вести

Вчера рано наутро, 30-годишната Мила Кунис на свет донесе девојче кое беше родено во болницата „Cedars-Sinai“ во Лос Анџелес.

За време на породувањето немало блиско семејство или пријатели, присутен бил само Ештон.

Блиски извори велат дека Мила се породила точно на предвидениот датум, што значи дека бебето е здраво.

images (1)

Ова е прво дете за младиот пар, кој е заедно од 2011 година.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести