вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Милетиќ: Кажете им во партија кога ме молевте да ви кандидирам човек бидејќи Бранко немал политичка визија

miletic

Последни вести

Лидерот на Српската напредна партија во Македонија, Драгиша Милетиќ денеска на ТВ Сител најави кривична пријава против луѓето во СДСМ.

 

Најчитани вести