сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Министерот Диме Спасов доби син

dime-spasov1

Последни вести

Министерот за труд и социјална политика, Диме Спасов, доби син.

Тој пред една година стапи во брак со својата долгогодишна љубов Бојана.

Ова е првото дете на семејството Спасови.

Најчитани вести