среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 13

Миркуловски до Робертина: Од оваа борба ќе излезеш уште посилна

mirkul

Последни вести

-Многумина од нас се надеваат но јас те знам Робе, сигурен сум дека ти од оваа борба ќе излезеш уште посилна. Издржи !, напиша македонскиот репрезентативец Филип Миркуловски на својот ФБ профил по несреќата на Робертина Мечевска.

Најчитани вести