сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Мислел дека си ја убил сопругата, па се самоубил

stop_policija500

Последни вести

Четириесет и двегодишниот Љубиша С. од нишкото село Горни Матејевац ја претепал својата сопруга, па потоа мислејќи дека ја убил, се самоубил.

Полицијата претпоставува дека покојниот Љубиша се обидел да ја убие Силвана, па извршил самоубиство мислејќи дека си ја убил невенчаната сопруга.

Претепаната жена е пренесена во болница каде лекарите се борат за нејзиниот живот.

Најчитани вести