четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Мислите дека сте секси, мажите покажуваат како изгледаат жените додека позираат

muski-selfi-1417183112-51770

Последни вести

Група мажи одлучија да им одговорат на девојките и нивните селфи фотографии во тренд пози- позирајќи на ист начин, без разлика дали се во хеланки во теретана или во тоалет пред огледало. Некои дури и се соживеаа со улогаѕа на мод ни блогери.

Девојките не се ни свесни колку смешно изгледаат мислејќи дека провокативно позираат правјеќи разно разни селфи фотографии, па мажите одлучија да им го покажат тоа.

Се навикнавме на социјалните мрежи да гледаме фотографии од најразлични провокативни селфи фотографии. Многумина од нв, благодарајреќи на овие фотографии доживеаа и светска слава.

Епа девојки погледнете како мажите во доживуваат:

muski-selfi-1417182710-51766

muski-selfi-1417182710-51768

get_image_variation

muski-selfi-1417183086-51771

muski-selfi-1417182710-51769

muski-selfi-1417183180-51767

muski-selfi-1417183230-51765

muski-selfi-1417183263-51772

muski-selfi-1417183313-51773

muski-selfi-1417183354-51774

muski-selfi-1417186606-51778

Најчитани вести