понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Мистер Бин се враќа на малите екрани како самурај

bin_samuraj

Последни вести

Оваа реклама најверојатно долго ќе се памети, посебно ако се земе во предвид дека во неа се појавува британскиот комичар Ројан Аткинсон, попознат како Мистер Бин.

Погледнете како изгледа промотивниот материјал во кој Мистер Бин го рекламира Сникерс.

Најчитани вести