петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Мизерија од родители: Детето им мрзне во снег и проси

dete.jpg-500

Последни вести

Петгодишно детенце оставено да мрзне на улиците во Тетово.
Неговите родители, како што пишува Алмакос го оставиле да проси.

Читатели на порталот апелираат до граѓаните да не му даваат пари, бидејќи на тој начин ги поттикнуваат родителите да му го прават ова секој ден.

 

Најчитани вести