понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 7

Млад струмичанец излета од патот со својот автомобил

Младиот струмичанец изгубил контрола над автомобилот и излетал од патот Радовиш - Струмица

soobrakjajka ilustracija

Поврзани вести

Дваесет и шест годишно момче попладнево со својот автомбил „сеат“ излетало од патот.

Според информациите од полицијата несреќата се случила на патот Радовиш-Струмица, кога од засега непознати причини возачот изгубил контрола над својот автомобил и излетал во патот.

Тој бил сам во автомобилот и за среќа не е повреден.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести