недела, 20 август 2017  |  Вести денес: 41

Младите од ВМРО-ДПМНЕ се приклучија на акцијата Ден на дрвото (ФОТО)

Последни вести

Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ од општинските комитети Куманово, Гази Баба, Бутел, Ѓорче Петров и Шуто Оризари, денеска се приклучија на акцијата Ден на дрвото и на повеќе локации во своите општини посадија садници.

mladi1

mladisili

mladisili1

mladisili2

mladisili3

vmro1

Најчитани вести