сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 0

Младо момче пронајдено мртво во Драчево

stop-policija-lenta-1

Последни вести

Дваесет и едногодишниот Б.Г. вчера околу 22 часот и 40 минути бил пронајден мртов во својот дом во населба Драчево.

Причините за смртта не се познати.

Увид на местото на настанот извршила увидна екипа на СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција.

 

Најчитани вести