среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Младо момче пронајдено мртво во викендичка на Тиквешко езеро

stop

Последни вести

Во викендичка на Тиквешко езеро денеска било пронајдено починато момче родено 1989 година.

– Момче, родено 1989 година, е пронајдено починато во викендичка на езерото. Од првичниот преглед на доктор, не се забележани траги на насилство, но евентуалната обдукција ќе ги покаже вистинските причини за смртта, изјави портпаролот на СВР Велес, Анита Стојковска.

Најчитани вести