петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Младо момче рането во ноќен клуб во Србија

pistol

Поврзани вести

Дваесет и четиригодишниот Аднан е ранет во познат ноќен клуб во Србија.

Непознат маж пукал во него и го ранил во десната потколеница.

Според неофицијалните информации од полицијата , станува збор за прострелна рана, а колку е таа сериозна се  уште не е познато. Момчето е префлено во болница каде му била укажана лекарска помош.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести