сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Многу познат фудбалер се задоволува со чоколадо и со прст во анус

poznat fudbaler zadovoluva

Поврзани вести

Познатиот англиски таблоид „Сандеј Спорт” потврди дека ја има на располагање сензационалната информација дека еден многу познат фудбалер кој настапува во англиската Премиер лига е хомосексуалец, но англискиот суд има забрането да се објавува името на тој фудбалер.

Англискиот таблоид потврди дека го има и името и презимето на познатиот фудбалер кој е хомосексуалец, а таквата сезонационална информација е добиена благодарение на неговиот љубовник кој тврди дека познатиот фудбалер на три до четри часа до официјалниот старт на натпреварот се задоволува со чоколада и со прст во анусот.

Истиот таблид тврди дека овој познат фудбалер е идол на најмладата популација ширум целот свет, но и дека фудбалерот има побарано да бидат заштитени неговите права и да биде изречена забрана за објавување на неговото име и презиме. Таквото барање било прифатено од англискиот суд.
“Ова е тажен ден за слободните медиуми и за демократијата. Тажно е кога не можеш да го објавиш името на фудбалерот кој се задоволува со чоколадо”, пренесува „Сандеј Спорт”.

 

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести