вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 34

Многумина би сакале да доживеат оргазам на овие места, а вие?

ie373053-v

Поврзани вести

Познат производител на презервативи спроведе истражување за тоа каде луѓето фантазираат да доживеат оргазам и на кои места би сакале да водат љубов.

Во анкетата учевствувале илјада млади момчиња и девојки на 21 година. Листата на популарност изгледа вака:

Плажа 39 отсто

Авион 32 отсто

Кино 30 отсто

Канцеларија 28 отсто

Лифт 28 отсто

Автомобил 23 отсто

Гардероба во шопинг центар 22 отсто

Кров или балкон 20 отсто

Задно седиште во такси 16 отсто

Библиотека 15 отсто

Метро 10 отсто

Гробишта 8 отсто

Црква 7 отсто

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести