сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Во Македонија нема канибали! Тоа што некои луѓе си ги јадат мадињата, не е доволен услов за да се прогласи човек за канибал!

otas-07-Pt-035

Последни вести

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести