недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО) Му кажала на момчето дека е бремена, но со друг – Погледнете што и направил!

video

Последни вести

Секој пар е различен, но има такви на кои изгледа животот им е толку досаден, па еден на друг си подметнуваат работи…

Оваа девојка решила да му го расипе утрото на своето момче, па му кажува дека е бремена, но не со него…

Погледнете:

Најчитани вести