петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 43

Момче исчезнало во Маџари

Полицијата трага по 24 годишниот Д.С. кој пред два дена исчезнал.

момче

Поврзани вести

Од МВР информираат дека неговиот татко Ж.С. (52) вчера пријавил во полициската станица во Ѓорче Петров дека пред два дена (10.10.2016) неговиот син околу 12:30 часот излегол од бурекџилница во Маџари и заминал во непознат правец. Оттука му се губи трагата.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести