сабота, 25 март 2017  |  Вести денес: 0

Момче пронајдено мртов во Неготино

Момче пронајдено мртов во Неготино

Момче пронајдено мртов во Неготино

Последни вести

Во Полициската станица во Неготино утрово околу 8 часот било пријавено дека во куќа во градот бил пронајден 18 годишен неготинец во бессознание, а Итната медицинска помош констатирала смрт, потврди Анита Стојковска, портпарол на СВР Велес.

Најчитани вести