среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Момче од Прилеп загина при пад од мотор

policija_znak-500

Поврзани вести

Дваесет и двегодишен прилепчанец загина вчеравечер во сообраќајна несреќа која се случила на улицата Кеј 1 – ви мај во Прилеп.

Како што пишуваат медиумите, младиот Б.Ц. управувајќи моторцикл „хонда“ изгубил контрола, удрил во банкината од улицата и паднал. Од здобиените повреди починал на самото место.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести