среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Момче се фрли од зграда по кавга со девојката

SL2056

Поврзани вести

Дваесет и седумгодишно момче се фрли од третиот кат на зграда во Бургас  по расправија со негата девојка.

Лекарите сеуште се борат за животот на Иван.Г. кој од падот се здобил со тешки телесни повреди.

Инцидентот се случил откако Иван отишол на гости кај неговата девојка, која е 10 години постара од него. По вечерата со која двајцата конзумирале и големо количество на алкохол, љубовниците започнале да се расправаат.

27-годишниот Бугарин без да размисли за последиците се затрчал кон терасата и скокнал.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести