вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Момче загина откако со возило се заби во семафор

Policija1

Последни вести

Машко лице загина денеска околу 11 часот на раскрсницата од улицата „3-та Македонска Бригада“ и улицата „Коста Новаковиќ“ во општина Аеродром откако изгубил контрола управувајќи со своето возило марка „цитроен“ и се забил во семафор.

Лицето починало на лице место, а екипа на итната медицинска помош констатирала само смрт.

Најчитани вести