вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

ВИДЕО: Моментот кога музиката беше заменета со истрели

koncert-bataklan

Поврзани вести

Ова кратко видео објавено на Јутјуб го прикажува моментот кога музиката беше заменета со истрели во концертната сала Батаклан каде во петокот се случи вистински масакр.

Во концертната сала животот го загубија 89 лица, кои беа на концертот. Погледнете го видеото!

Најчитани вести