четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Моника Белучи наполни 50 години, но сеуште е сон на секој маж и жена

9306310-R3L8T8D-650-394

Последни вести

Невозможно е да се верува дека таа наполни 50 години. Моника Белучи не е како другите актерки. Таа е италијанската божица чија што убавина јавно го уништува секој човек на самото место, без можност за приговор или игнорирање.

Таа е мајка на две прекрасни деца, зборува три јазици, и практикува јога.

Оваа жена е божествена, и не постои ништо што и ја одзема таа титула . Во чест на нејзиниот роденден 365 ги собра за вас, најдобрите цитати и слики на актерката, која е невозможно да не ја обожавате.

649

9301860-R3L8T8D-650-1384-650x325

9302160-R3L8T8D-650-1168

9302960-R3L8T8D-650-87fa667a7e71c5348d0b3f69562fa3a6

9303560-R3L8T8D-650-5265_22283206

9304660-R3L8T8D-650-94

9305460-R3L8T8D-650-266

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести