четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Мотоциклист загина откако со мотор излетал од патот

policija

Поврзани вести

Мотоциклист излета од патот со својот мотор на клучката на обиколницата кај село Арачиново.

Поради тешките повреди тој починал на лице место.

Идентитетот на мотоциклистот се уште не е утврден.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести