понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 13

Мртво момче во штабот на Дуи во Тетово

dui

Последни вести

Мртво момче во штабот на Дуи во Тетово. Утринава во зградата на стариот „Телеком“ во Тетово, каде сега се просториите на Изборниот штаб на ДУИ, е пронајдено безживотното тело на Хусеини Н. од Тетово.

Починатиот имал 20 години, соопшти МВР.

Засега не се соопштуваат повеќе информации. По наредба на Јавен обвинител, започната е истрага.

Најчитани вести