четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 20

МВР го утврди индетитот на мажот пронајден во скопско Глумово

krv500_thumb_medium380_0

Последни вести

Полицијата го утврди идентитетот на починатото машко лице кое облеано во крв синоќа е пронајдено кон езерото Треска.

Станува збор за 79-годишниот Трајче Д. од Скопје чие тело беше пронајдено околу 19:30 часот на Глумовска кривина од с.Глумово, на самиот пат.

По завршување на обдукацијата ќе бидат познати причините за смртта на скопјанецот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести