вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 40

На Кристијано Роналдо му дојде преку глава: Ова не е нормално !

Кристијано Роналдо веднаш по синоќешниот натпревар на неговиот Реал против ПСЖ во Лигата на шампионите, имаше реакција, очигледно незадоволен, која ја пренесоа и ТВ камерите од "Паркот на принцевите".

Роналдо нервозен поради допинг контролата: Секогаш јас !

Роналдо нервозен поради допинг контролата: Секогаш јас !

Поврзани вести

А, и покрај тоа што првично се мислеше дека е незадоволен од играта и резултатот на неговиот тим, сепак, сето тоа е поради тоа што мораше да се упати на антидопинг контрола…

Ова веќе не е нормално, секогаш мора само јас… – извика разочарано Роналдо откако дозна дека е избран за антидопинг контролата.

Најчитани вести