сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

На кумановец му го запалиле автомобилот во Скопје

Кумановчанец остана без својот автомобил.

bmvpozar

Поврзани вести

Непознати лица подметнале пожар во автомобилот на кумановец.

Министерството за внатрешни работи соопшти дека  од засега непознати причини синоќа избил  пожар автомобилот „Сеат Ибица“, со кумановски регистерски ознаки.

Возилото во сопственост на кумановченацот Н.А. било опожарено на улицата Менделееева во Скопје.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести